• UT Umwelt- und Transporttechnik, s.r.o.
  • Výroba a predaj širokého sortimentu kontajnerov na ramenové a hákové nakladače. Štyridsaťpäť rokov skúseností, kontajnery vyrábané z kvalitných materiálov a nezameniteľná UT kvalita sú zárukou Vašej spokojnosti.

O nás

Vážení budúci zákazníci,

hospodársky vývoj, dôraz na životné prostredie a požiadavka civilizácie likvidovať odpady zodpovedne a odborne si čoraz viac vyžadujú nákladovo výhodné a účinné transportné riešenia a systémy. 

Firma UT Umwelt- und Transporttechnik, s.r.o., je vo svojom podnikaní špecialistom na rôzne druhy kontajnerov na ramenové a hákové nakladače, ako aj na inovačné transportné systémy.

Firma UT zamestnáva spolu cca 120 pracovníkov. Materská firma sa nachádza v Lichtenštajnskom kniežatstve. Už viac ako 50 rokov vyvíjame, vyrábame a predávame     produkty, ktoré z hľadiska ceny, funkčnosti a kvality vyhovujú najvyšším požiadavkám našich zákazníkov.

 

Na naše produkty zabezpečujeme aj zodpovedajúci servis. Použité vstupné materiály a komponenty sú nadštandardné, čo vytvára základ vysokej kvality výsledných produktov. Uplatnené moderné výrobné technológie a optimálne výrobné postupy zaisťujú hospodárnu a efektívnu výrobu.

Odborne vzdelaní, skúsení, správne motivovaní pracovníci a zodpovedajúci systém zabezpečenia prevádzky sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti všetkých produktov našej firmy.

Naším trvalým želaním je byť na poprednom mieste a spolupôsobiť v dianí, ktoré sa bude dotýkať oblasti životného prostredia a odstraňovania odpadov. Sme presvedčení o nutnosti používania moderných technológií likvidácie a spracovania odpadov. V tejto oblasti vám ponúkame širokú škálu našich výrobkov

 

Naši kompetentní pracovníci vám radi poskytnú potrebné informácie o našich produktoch.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu

 

Vedenie firmy UT